Dear friends!  One of the features of this pandemic was and continues to be the national and international SOLIDARITY without which we would not have faced this pandemic.  Another act of SOLIDARITY continues to be the valuable assistance of the American Embassy which donates to the Hospital “Shefqet Ndroqi” a refrigerator of considerable capacity that…

Stafi i spitalit universitar “Shefqet Ndroqi” shpreh dhimbjen për humbjen e jetës së 60-vjeçarit me inicialet L.Sh., nga Kurbini i cili i dha fund jetës mbrëmë pas mesnate, dhe i shpreh ngushëllimet më të sinqerta familjes së tij. 60 vjeçari i konfirmuar me COVID-19, ishte shtruar pasditen e datës 28 nëntor në spitalin “Shefqet Ndroqi”,…

Në keto dite të veshtira Covidi per personelin e spitalit dhe pacientet e shtruar Zoti Avni Ponari perfaqesuesi i kompanise se sigurimit SIGAL dhuroi aparat radiografia për të bere radiografite prane shtratit të semureve. Stafi I spitalit SUSN falenderon nga ❤️Z.Avni Ponarin dhe Sigal për kete ndihme sa bujare aq edhe të cmueshme për trajtimin…

Spitali Universitar “Shefqet Ndroqi”, falenderon studion A-Vizion te z. Alban Kardashi dhe miqte e tij, te cilet prodhuan dhe i dhuruan spitalit tone 180 cope ekrane plastike per mbrojtjen e fytyres se personelit mjekesor.

© 2018 Spitali Universitar “Shefqet Ndroqi”

Powered by Evolve