Teknologji bashkohore ne dezinfektimin e ambjenteve spitalore. Mirenjohje pa fund dhe falenderime nga zemra të stafit të SUSN Bashkise se Tiranes por në vecanti Kryetarit te Bashkise Z.Erjon Veliaj I cili beri të mundur #lehtesisht# shpejt #dhe me cilesi# në kete kohe pandemie , aplikimin për here të pare në Shqiperi në spitalet publike,të teknologjise…

Në emër të stafit të spitalit dëshiroj të shpreh mirënjohjen time për Dr.Bettina & Dr.Artanin dhe përmes tyre OBSH për realizimin ekzaminimit Genexpert Covid në spitalin tonë Nga sot në spitalin SUSN do të fillojnë ekzaminimet PCR kovid me Genexpert. Kjo lloj metode ekzaminimi është bërë për herë të parë në vendin tonë dhe është…

Falenderojme nga zemra popullin Gjerman, Qeverine Gjermane dhe Shkelqesine e Tij Ambasadorin Peter Zingraf per mbeshtetjen dhe ndihmen sa bujare aq edhe të cmuar duke na dhuruar dhjete respirator të gjeneracionit bashkohor. Keto respiratore do të risin cilesine dhe sigurine e sherbimit per pacientet duke krijuar kushte optimale personelit shendetesor te Spitalit Universitar Sh.Ndroqi Mirenjohje…

Stafi i spitalit universitar “Shefqet Ndroqi” shpreh dhimbjen për humbjen e jetës së 65-vjeçarit me inicialet H.M, i cili i dha fund jetës mbrëmjen e sotme dhe i shpreh ngushëllimet më të sinqerta familjes së tij në këto momente të vështira. 65-vjeçari ishte shtruar një ditë më patë në spitalin “Shefqet Ndroqi”, me pneumoni të…

 

 

Falenderojme nga zemra Ambasaden Amerikane per kujdesin dhe mbeshtetjen qe po i japin personelit shendetesor ne keto dite te veshtira. Me respekt dhe perzemersi personeli i Spitalit Universitar “Shefqet NDROQI”

Spitali Universitar “Shefqet Ndroqi”, falenderon studion A-Vizion te z. Alban Kardashi dhe miqte e tij, te cilet prodhuan dhe i dhuruan spitalit tone 180 cope ekrane plastike per mbrojtjen e fytyres se personelit mjekesor.

© 2018 Spitali Universitar “Shefqet Ndroqi”

Powered by Evolve